Anti-dolandırıcılık

bonanza nedir

Risk Akışı dört ana komuttan oluşur:

  • Dolandırıcılıkla Mücadele — kumar ve eğlence kuruluşunun müşterilerinin davranışlarının analizidir ve çevrimiçi kumarhane sitesinde kullanılmak üzere sağlanan ürünlerle olası dolandırıcılık faaliyetlerine karşı onları kontrol eder. Ayrıca, bonus tekliflerinin kullanımı, tüm gereksinimlerin doğru şekilde yerine getirilmesi, belirli kullanıcıya yönelik olmayan promosyonu kullanma girişimlerinin olmaması üzerinde net kontrol vardır.
  • Ödeme işlemleri — tüm finansal işlemler, bu tür işlemlerin yapılmasını sağlamak ve bunları güvenli, dürüst, genel kabul görmüş gereklilikler ve kurallara uygun olarak tutmak için portal personeli tarafından açık ve dikkatli şekilde izlenir.
  • İç kontrol — bu komut, şirketin kendisinin ve müşterilerinin verilerinin şüpheli kişiler veya bir grup dolandırıcı tarafından yetkisiz eylemlerden korunmasını sağlar.
  • KYC — bu komut, belgelerin işlenmesi, kayıt prosedüründen geçen veya kazançlarını çekme talebinde bulunan her kullanıcının verilerinin doğrulanması ile ilişkilidir.