Sweet Bonanza Contact Us

Herhangi bir sorunuz ve ya kendi başınıza halledemeyeceğiniz durumunuz varsa, teknik destek uzmanlarımızla herzaman iletişime geçebilirsiniz. Günün hersaati çalışır, böylece oyuncular cevap için uzun süre beklemek zorunda kalmazlar, günün ve ya gecenin herhangi saatinde tavsiye alabilirler ve ardından Sweet Bonanza demo modunda slot makinesini veya gerçek bahisler için çalıştırmaya devam edebilirler.

Sweet Bonanza Contact Us
Sweet Bonanza e-posta

E-posta

Teknik destek uzmanları ve ya portal çalışanları ile iletişim maili kullanılarak iletişime geçilebilir. Her bölüm veya blok için, oyuncuların belirli soruna daha doğruçözüm için mektupları nereye göndereceklerini anlamalarına olanak tanıyan ayrı posta adresi sunulur:

Technical assistance:
Security Service: 
Advertising:
Affiliate support:

Çevrim İçi Sohbet

İletişim e-posta adreslerine ek olarak, hermüşteri çevrimiçi sohbet kullanarak teknik destek uzmanlarıyla iletişim kurma fırsatına sahiptir. Günün hersaati çalışır, oyuncular istedikleri zaman bu sohbete ilgilerini çeken soru yazabilirler. Bundan sonra, sohbetinize otomatik olarak uzman bağlanacak ve sorunuzu nazikçe yanıtlayacaktır.

Our specialist stays online 24/7.

sweet bonanza bedava oyna
SweetBonanza Hotline

Yardım Hattı

Ayrıca (+905526145856) yardım hattını arayarak uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. İletişim Türkçe yapılacaktır.